ایده های دکوراسیون اتاق غذاخوری

اتاق غذا خوری دقیقاً مانند آشپزخانه قلب خانه است. این مکان همان جایی است که شما از وعده های غذایی خوشمزه لذت می برید ، بنابراین درست است که شما فضای بدون سر و صدا و پر از سبکی را می خواهید. خواه اتاق ناهار خوری شما به یک تغییر شکل کامل نیاز داشته باشد و یا فقط به چند مورد طرح و طراحی جدید مانند یک لایه رنگ تازه روی دیوارها یا کف ، با ما همراه باشید. تعداد زیادی از پروژه های طراحی ارزان قیمت وجود دارد که می توانید در آخر هفته یا در عرض چند دقیقه آنها را انجام دهید و ناهارخوری خود را به سطح بالاتری برسانید. آماده هستید اتاق غذاخوری خود را تغییر دهید؟ در این اتاق های ناهار خوری شیک که با الهام از طراحی های بی نظیر پر شده اند ، همراه ما باشید.

ایده های دکوراسیون اتاق غذاخوری

مجموعه اسپرلوس دکور با سالها تجربه در طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی و خارجی و ساخت انواع لوازم چوبی و فلزی می تواند بهترین طرح ها را با بهترین کیفیت برای شما اجرا کند. با خرید و یا ساخت محصولات چوبی، شما یک فضای زندگی لذت بخش دارید که تمام ایده ها و خلاقیت های دکوراسیون منزل چوبی شما را نشان می دهد. بهترین چیز در مورد تزئینات چوبی این است که می توانید به راحتی دکوراسیون خود را آنگونه که می خواهید ایجاد کنید. لازم نیست که طرح ها به صورت پیچیده باشند. فقط چیزی ایجاد کنید که متناسب با دکوراسیون فعلی فضای زندگی شما باشد.

ایده های دکوراسیون منزل و طراحی داخلی

دراسپرلوس دکور شما می توانید ایده های عالی برای دکوراسیون منزل خود را مشاهده کنید. یکی از ویژگی های اسپرلوس دکور این است که می توانید طرح ها را با رنگ بندی مختلف و همچنین در سایز و ابعاد اختصاصی خودتان سفارش دهید.
شماره تماس جهت ثبت سفارش ساخت و خرید :

۰۹۱۹۵۴۱۰۸۰۰
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۵۴
۰۲۱۲۶۲۹۲۸۳۲
۰۲۱۲۲۴۷۳۱۴۹

شما می توانید با گردش در اسپرلوس دکور ، از ایده ها موجود لذت ببرید و نظرات خود را در مورد تزئینات چوبی منزل با ما در میان بگذارید. همچنین  برای سفارش و ساخت محصولاتی که در تصاویر می بینید، با ما تماس بگیرید.
در حال حاضر در اسپرلوس دکور انواع تی وی ست ، میز ناهارخوری ، کتابخانه ، میز مدیریتی ، کمد و قفسه و تخت خواب  طراحی و ساخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *